فروشگاه اینترنتی inToy

فروشگاه اینترنتی inToy با هدف ترويج فرهنگ بازیهای فكری و آموزشی برای کودکان راه اندازی گردیده و چشم انداز ایجاد بزرگترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی بازی ها و کتاب های کودکان را با همکاری مجموعه های معتبری چون فکرآوران، هوپا، انتشارات صابرین، خیلی سبز، فکرانه، علی کوچولو، پارس مدیا، زرافه و سایر مجموعه فعال در این صنعت را به عنوان هدف اصلی خود برگزیده است و هم اکنون نیز با تنوع بیش از 1000 نوع بازی و کتاب، به عنوان بزرگترین و جامع ترین فروشگاه اینترنتی کشور،‌ آماده ارائه محصول به مدارس، مراکز آموزشی، مهدکودک ها و …. می باشد.
بازی های فکری در افزایش روحیه بسیار موثر هستند. افراد جامعه در عصر حاضر تمایل دارند تا زمانی را به داشتن احساس آرامش اختصاص دهند. در شرایطی که دائما مشغول فعالیت هستیم یافتن راهی برای رسیدن به این خواسته کمی مشکل به نظر می رسد. بسیاری از مردم به پازل ها روی می آورند چرا که ذهنشان را هوشیار و پر انرژی نگاه می دارد. در واقع همین احساس مشغولیت از طریق بازی های فکری می تواند انسانی را به سمت شادی و نشاط درونی سوق دهد درحالی که در مقابل افرادی که دائما بر روی مبل می نشینند و بازی های ویدیویی را انجام می دهند ، کسالت و خستگی را برای خودشان به ارمغان می آورند.
فروشگاه اینترنتی inToy با هدف ترويج فرهنگ بازیهای فكری و آموزشی برای کودکان راه اندازی گردیده، کودکانی که در بزرگسالی می‌توانند توسعه و پیشرفت را رقم بزنند. حفظ و توسعه خلاقیت، پرسشگری، صبر، نظم‌پذیری، خطرپذیری و روحیه همکاری مستلزم فراهم کردن محیط شاد و مناسب برای رشد و شکوفایی این استعدادها از دوران نوزادی تا خردسالی، پیش‌دبستانی و دبستان و دوره‌های بعد از آن است.